Wszyscy jedzą to nowy cykl w ramach podcastu Zabawy jedzeniem.
To rozmowy – o jedzeniu właśnie – z interesującymi ludźmi, którzy może niekoniecznie od razu z jedzeniem się kojarzą. Będzie lekko, czasem zabawnie, apetycznie i – mam nadzieję – interesująco!

Pierwszy odcinek poświęcony jest popkulturze!

Gości w nim Katarzyna Czajka-Kominiarczuk, znana w internecie jako Zwierz Popkulturalny [klik!] – blogerka, autorka książek oraz podcastów. Kasia ma ogromną wiedzę o popkulturze i jej recenzje filmów i seriali towarzyszą mi od lat, czułam więc, że będzie dobrą osobą do radosnych rozkmin o tym co się je w filmach, co w serialach, co na planie i przede wszystkim o tym co człowiek by zjadł jak już się tego wszystkiego naogląda!

Przelatujemy przekrojowo przez kilkadziesiąt filmów, seriali i kilka programów telewizyjnych, a skupiamy się oczywiście na talerzach! Jest strudel Hansa Landy, masło orzechowe Joe Blacka, niebieska zupa Bridget Jones, ananasowe ciasto Bree van de Kamp, lazania Garfielda! Są przydrożne bary z amerykańskich filmów drogi, sympatyczne kawiarnie z sitcomów i stoły w pięknych domach, przy których pieczeń i atmosferę można kroić nożem! Będziecie mieli po tym odcinku długą listę pozycji do obejrzenia 🙂

Zapraszam Was do słuchania i oczywiście dzielenia się wrażeniami 🙂

Tego odcinka i innych nie byłyby gdyby nie moi Patroni i Patronki. Bardzo Wam wszystkim dziękuję!
Jeśli chcesz do nich dołączyć możesz to zrobić tutaj: www.patronite.pl/zabawyjedzeniem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *